Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


Конкуренції між різними колонами опозиції не уникнути


22.06.12

Крім об’єднаної опозиції «Батьківщини» і «Фронту змін», на вибори буде йти ще, як мінімум, три колони – «УДАР» Кличка, партія Королевської і ВО «Свобода». І конкуренції між ними не уникнути.

Про це сьогодні у коментарі ІА ZIK заявив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.

«Чи буде якась кампанія з Ющенком і «Нашою Україною» – важко сказати. У них жодних шансів немає. Тоді як в решти опозиційних чи квазіопозиційних сил вони є. Впевнено долає бар’єр Кличко, але є шанси і у «Свободи». У Королевської шансів небагато, але вони зберігаються», – сказав він.

Політолог переконаний, що між опозиційними силами буде боротьба за голоси виборців.

Королевська, на його думку, має певну дистанцію від усіх опозиційних сил, яка «виглядає ближче до влади». Решта партій у принципових ідеологічних питаннях зайняли однакову позицію. Зокрема, у питанні мови навіть російськомовний Кличко притримується такої ж думки, як інші.

«Це призводить до того, що між «Свободою» та об’єднаною опозицією Тимошенко і Яценюка немає прошарку, де може втрутитися якась політична сила, тому що вони однакові. Просто «Свобода» говорить те, про що думають Тимошенко й Яценюк, або говорять іншими словами», – зазначив Погребинський.

Тому він вважає, що запобігти конкуренції між опозиційними силами буде неможливо – вона буде 100%. А от у мажоритарних округах є надія, що по певній кількості округів буде домовленість про єдиного кандидата.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100