Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


До Митного союзу зручніше йти з Азаровим


20.12.12

«Чому Головою Верховної Ради став 66-річний Володимир Рибак, а Уряд знову очолив 65-річний Микола Азаров» - на таке питання журналу «Країна» відповідали відомі українські політологи

Михайло ПОГРЕБИНСЬКИЙ:

– По-перше, у такому складному парламенті Янукович хоче бачити на місці спікера стовідсотково свого, корінного донецького. Лавринович таким не є, бо має ”рухівське” минуле.

По-друге, ця людина має бути гнучкою і неконфліктною для опозиції. У Рибака навіть голос лагідний-лагідний. Усіх заспокоює, ніби закликає жити дружно. Хоча, як можна дружно жити з Іриною Фаріон (народний депутат від ”Свободи”. – ”Країна”) – важко уявити. Однак ”регіонали” йдуть саме цим шляхом. Тому й віце-спікером став ”свободівець” (Руслан Кошулинський, за якого проголосували 305 депутатів. – ”Країна”).

Щодо того, що Москва вимагала затвердити прем’єром Азарова, то це повна маячня. Ну, який президент погодиться, щоб хтось йому нав’язав главу уряду?

Янукович не міг призначити Хорошковського, бо його кандидатура абсолютно неприйнятна для Москви. Він постійно займає антиросійську позицію. Якщо йти до Митного союзу, то це зручніше робити з Азаровим.

Я особисто вважав, що прем’єром буде Сергій Арбузов. Але президент вирішив: ще не час ризикувати.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100