Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


"Жіночий десант" і надалі провокуватиме владу


23.01.13

Жінки-депутати від "Батьківщини", які ночували в лікарні із екс-прем'єром Юлією Тимошенко, провокують владу. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Михайло Погребинський.

"По закону жінки-депутати мають право приїхати до лікарні. Але те, що вони залишилися ночувати – це спроба використати законну можливість аби дестабілізувати усіх, хто відповідає за режимний порядок в установі. Я сумніваюся, що народні депутати мають право там ночувати. Це була абсолютно свідома провокація", - зауважив він.

"У будь-якому випадку, процес лише починається. Опозиція і надалі провокуватиме владу. Видається, що це єдиний дієвий механізм нагадування про себе: от вони є і борються із злочинною владою. Вони й надалі знаходитимуть якісь аналогічні заходи", - наголосив експерт.

Погребинський не уявляє, як можна виконати одну із вимог Тимошенко про припинення відеоспостереження за нею. "Правоохоронна система не зможе це зробити. Бо інакше буде знаходитися під шаленим психологічним тиском, якщо не знатиме, що відбувається із Тимошенко. Вони головою за неї відповідають. Можливо, є якісь проміжні варіанти, які б обмежували коло осіб, що можуть спостерігати за нею", - зазначив політолог.

Він вважає занадто складним питанням, що робити Віктору Януковичу у цій ситуації. "Як діяти за таких обставин, важко сказати. Взагалі-то владі не треба було ув´язнювати Тимошенко. Найкращим варіантом для всіх, як для влади, так і для неї самої, було б, якби вона погодилася виїхати за кордон на лікування", - додав Погребинський.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100