Перейти на главную страницу





главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
 



  Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


В Україні говорити про щось довічне — несерйозно - експерт про справу Тимошенко


23.01.13

Вплив долі засудженої екс-прем'єра Юлії Тимошенко на відносини України із Заходом зменшуються, хоча був час, коли ситуація довкола Тимошенко була визначальною.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Михайло Погребинський.

"Взагалі, в Україні говорити про щось довічне — несерйозно. Влада регулярно змінюється, хоча й не дуже багато змін відбувається у зв'язку із цим. Якщо в 2015 році переможе опозиція, президентом стане її представник, тоді швидше за все і скінчиться час перебування за ґратами Тимошенко. Тому й говорити про довічне — складно", - зауважив експерт.

Окрім того, на його думку, "до того часу, поки ми не бачимо увесь набір пояснень оцих фактів, версій, то складно сказати, чи достатньо переконлива якась версія".

"Зазвичай в розслідуванні існують й інші версії, а тут йдеться про перераховування грошей, якісь рахунки. Я не зрозумів, чи є переконливі докази того, що перерахування грошей пов'язані саме із вбивством, я не побачив переконливих аргументів, хоча, можливо, вони є у влади", - підкреслив він.

За його словами, влада хоче дискредитувати Тимошенко в очах її соратників. "Зрозуміло, що влада всі свої претензії до бізнес-біографії Тимошенко викладає на стіл, аби продемонструвати всім, хто її підтримує, з ким вони мають справу. А вже, яким чином це буде впливати на судову справу, складно сказати. Варто, аби був конкурентний суд, який прискіпливо розглядатиме кожен аргумент", - додав політолог.

Говорячи про вплив ситуації довкола Тимошенко на відносини України із Заходом, він зауважив: "Був час, коли вони були визначальними, аж до того, що вони відмовлялися приїхати на Євро-2012. Проте, скоро буде саміт - в наступному місяці, а поки немає підстав говорити, що він може бути відмінений".

"Політики великого рангу почали говорити, що на саміті Східного партнерств буде підписана Асоціація і ЗВТ, але схоже на те, що вплив долі Тимошенко на відносини України із Заходом зменшується", - резюмував Погребинський.

Нагадаємо, генеральна прокуратура України завершила розслідування кримінальної справи щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році, екс-прем'єру Юлії Тимошенко в п'ятницю, 18 січня вручено повідомленні в підозрі її в організації спільно з екс-прем'єром Павлом Лазаренком умисного вбивства з корисливих мотивів.












Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.






bigmir)net TOP 100