Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


Заяви опозиції показні, бо вони просто демонструють свою опозиційність


23.01.13

Заяви нинішніх опозиційних лідерів показні. Вони просто демонструють свою опозиційність, проте окрім цього опозиція має ще щось робити.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Михайло Погребинський.

"Це показні заяви, які ні до чого не призведуть, і це — демонстрація своєї опозиційності. От ми опозиція, ми підтримуємо тих, чи інших людей, як вони вважають", - висловив думку Погребинський.

Окрім того, на його думку, "будь-яка опозиція мала би це робити, але крім того вона мала б робити багато речей, яких вона не робить". "От наприклад: при владі знаходяться різні люди, в тому числі в депутатському корпусі, які також зацікавлені в зменшенні рівня корупції в державі", - додав політолог.

Експерт переконаний, що опозиція не намагається змінити на краще ситуацію в країні. "Що б мала зробити опозиція? Вони мали би шукати спільну мову з тими людьми, аби запропонувати певні законопроекти, які б були в інтересах суспільства, і якими б можна було тиснути на ту корупційну частину чиновництва, бюрократію. Я нічого такого не чую. Є пропозиції, у яких немає жодних шансів бути проголосованими. Це не робота", - підкреслив він.

"Очевидно, що тут протягом року нічого не зміниться. Може змінюватись, коли економічно-соціальна ситуація погіршилась би, і тоді б "криси побігли з корабля", то можна було б розраховувати на такий розвиток подій, але поки що нічого подібного немає", - зауважив Погребинський.

Зокрема, він переконаний, що "нинішні заяви опозиції — це небажання щось змінити. Тимошенко в тюрмі — гарно. Не заважає, не плутається під ногами Яценюка, Кличка, Тягнибока, бо вони не витримують конкуренції з нею".

Нагадаємо, голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що на позачерговій сесії ВР опозиція вимагатиме створення ТСК щодо арешту Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, відповідальності голів СБУ й МВС та відставки генпрокурора Віктора Пшонки.

Водночас УДАР погрожує владі виборами, якщо зірветься підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100