Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


Олігархи будуть перешкоджати прийняттю Закону «Про трансферне ціноутворення» - політолог


25.01.13
[«Голос.ua»]

Представники олігархічного капіталу будуть під різними приводами не пропускати проект Закону «Про трансферне ціноутворення», який, як відомо, вже затвердили у Кабміні.

Таку думку висловив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Як тільки почнеться робота сесії, законопроект потрапить до парламенту, і ми будемо свідками того, як представники олігархічного капіталу рватимуть на собі сорочку і не пропускати цей законопроект під різними приводами, або ж будуть вносити туди зміни», - сказав М. Погребинський.

Як зазначив політолог, розгляд проекту закону стане своєрідною перевіркою депутатського корпусу: «Прийшли вони захищати інтереси більшості чи представляти інтереси олігархічних груп».

«Це, мені здається, справжня політика, коли частина правлячого класу говорить, що не може обійтися без того, щоб олігархи по-справжньому платили до бюджету податок. Раніше могли, а зараз зовсім не можемо, тому будемо їх потроху «притискати». І ось тут ми побачимо дуже цікаві речі», - додав М. Погребинський.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100