Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


Зустріч з Януковичем була правильна, але її використають проти Яценюка


20.06.13
[ІА ZIK]

Арсеній Яценюк правильно зробив, що вчора єдиний з лідерів опозиційних фракцій пішов на зустріч з Президентом, але разом з тим, конкуренти можуть використати це проти нього.

Про це у коментарі ІА ZIK заявив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.

«Яценюк позиціонував себе як єдина сила, що опонує владі. Це для нього надзвичайно вигідно. Але з іншого боку, крім того, що Яценюка звинувачують в якихось залаштункових стосунках з Адміністрацією Президента, тепер його конкуренти з опозиційного табору можуть використати цю зустріч проти нього. Ну, на війні як на війні. Тобто у випадку Яценюка ця зустріч мала і плюси, і мінуси», – зазначив політолог.

Водночас він заявив, що, на його думку, для Президента було помилковим рішенням зустрічатися з опозиціонерами, а тим більше з одним Яценюком. Також Погребинський переконаний, що Януковичу «не варто було подавати руки Яценюку».

«Не треба було зустрічатися з представником опозиції, який дозволяє собі, я би сказав, непарламентські вислови щодо своїх політичних опонентів. Те, що він говорить, ніяк не вкладається в те, що можна назвати політичним звинуваченням чи розкриттям якихось таємних сторінок. Це просто безкінечні особисті образи на рівні шпани. Тут є контраст – це людина в окулярах, англійською говорить, взагалі інтелігентний вигляд має, але лексика, яку він обирає, – це лексика шпани», – вважає Погребинський.

Тягнибоку, на думку експерта, насправді було б вигідно піти на зустріч з Януковичем, але якби там були всі троє лідерів фракцій. Але Кличко відмовився і якби Тягнибок пішов на цю зустріч, він би поставив себе в доволі незручне становище, оскільки має «імідж безкомпромісної людини».

Щодо Кличка, то, за словами експерта, він претендує на одноосібне лідерство в таборі опозиції, а на цій зустрічі він би почував себе «одним із трьох».

«Він хоче дистанціюватися від своїх колег, щоб отримати шанс на якісь голоси на Сході України. Він почав свою передвиборчу президентську кампанію», – переконаний Погребинський.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100