Перейти на головну сторінку

головна сторінка | співробітники | фотобанк | контакт
   Цілі і завдання Центру  
  Поточний коментар  
  Тема  
  Автор дня  
  Соціологія і політика  

  Аналітика  
  Соціологічні дослідження  
  Публікації та інтерв’ю  
  Новини  


Михайло Борисович Погребинський - директор Київського центру політичних досліджень та конфліктології.

Народився 07 грудня 1946 р. у Києві.
Закінчив фізичний факультет Київського Державного Університету.
Політолог, політтехнолог.

Коло професійних інтересів: аналіз поточної політичної ситуації; становлення інститутів громадянського суспільства; російсько-українські відносини, виборчі кампанії.

Геополітичні, економічні, політичні, ідеологічні та релігійні погляди: багатополярний світ, ліберально-консервативні, агностик.

Безпартійний. З 1990 р. - депутат, заступник голови комісії з економічних реформ Київської міськради народних депутатів. З 1991 - член Київського міськвиконкому; з 1993 - помічник заступника Голови Верховної Ради України. З 1994 - заступник керівника відділу Управління внутрішньої політики Адміністрації Президента України. Брав участь як менеджер і радник у виборчих кампаніях: 1989 р. - вибори народних депутатів СРСР, президентські вибори 1994 і 1999 рр. (Л.Кучма), парламентські вибори 1998 р. (виборча кампанія блоку СЛОн) та 2002 р. (виборча кампанія СДПУ(О)), член Ради експертів з внутрішньої політики при Президенті, радник прем'єр-міністра (1998-2000), радник Глави Адміністрації Президента (2002).

З 1993 року до теперішнього часу - директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології.

Публікації та інтерв'ю М.Б.Погребинського представлені у відповідному розділі.
Напрямки діяльності Центру

Київський центр політичних досліджень та конфліктології (КЦПДК) - незалежна неурядова неприбуткова експертно-аналітична організація. Центр займається дослідженням процесів трансформації українського суспільства та державних інститутів у період переходу від тоталітаризму до демократії.


Контактна інформаціяE-mail: kcpik@kcpik.org.ua

Телефони: +38 (044) 278-16-84

Факс +38 (044) 278-16-84


Докладніше про колектив Центру
Центр проводить загальноукраїнські та регіональні репрезентативні опитування громадської думки, вибіркові опитування окремих груп населення, експертні опитування

З методикою організації і проведення соціологічних досліджень Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі "Соціологічні дослідження".

Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.